Od początku naszej działalności jesteśmy związani z terenem Żywiecczyzny. Działając na tym trudnym i wysoce konkurencyjnym rynku, staramy się sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych klientów, oferując usługi na najwyższym poziomie.

Paweł Wiśniowski | Właściciel

Biuro Usług Geodezyjnych GEOPROJEKT powstało w roku 1997 jako inicjatywa mgr inż. Pawła Wiśniowskiego oraz naturalna kontynuacja wieloletniej pracy zawodowej doświadczonych geodetów: Janiny i Krzysztofa Wiśniowskich. Od tego czasu wiele się zmieniło, a firma prężnie się rozwinęła dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników.

Naszym atutem są ludzie – wykwalifikowana, doświadczona kadra dysponująca ogromną wiedzą i nowoczesną technologią. Wszystkie pomiary wykonywane są przy użyciu zaawansowanego sprzętu geodezyjnego i satelitarnego, a tworzenie map oraz ich wizualizacje 3D są sporządzane przy pomocy stale aktualizowanego oprogramowania.

Każdy projekt jest inny i wymaga odmiennej strategii. Zawsze podchodzimy do klienta indywidualnie, oferując zakres usług dopasowany do jego wymagań i oczekiwań, a prace wykonujemy szybko, terminowo, a nade wszystko dokładnie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego biura.

Dlaczego geoprojekt?

Kompleksowość

Oferujemy sprawdzoną kompleksową obsługę geodezyjną dopasowaną do potrzeb i wymagań klienta.

Indywidualizm

Zakres prac zawsze dobieramy indywidualnie do potrzeb i wymagań klienta

Rzetelność

Oferujemy tylko sprawdzone, kompleksowe i korzystne rozwiązania, szanując ustalane terminy.

Masz pytania? potrzebujesz wycenić prace?